DIRECT BEST PRICE

İPTAL VE İADE POLİTİKASI : 

Tüketici tarafından hizmetin başlamasından 2 gün öncesine kadar, sebep gösterilmeksizin yapılan iptallerde, ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ile üçüncü kişilere ödenip belgelendirilebilen ve iadesi mümkün olmayan bedeller hariç olmak üzere ödediği bedel tüketiciye iade edilir. 2 günden az bir süre kala yapılan iptallerde, tüketici rezervasyon bedelinin tamamını Sağlam Grup Gayrimenkul ve Yatırım A.ş. ’ne ödemeyi beyan, kabul ve taahhüt eder.

Tüketicinin özel ürünlerde hizmetin başlamasına 2 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir., 2 günden az bir süre kala ise tamamını Sağlam Grup Gayrimenkul ve Yatırım A.ş. ’ne ödemeyi beyan, kabul ve taahhüt eder. Alınmış olan hizmet, yılbaşı, sömestre, bayram dönemi gibi özel dönemler veya diğer kampanyalar dâhilinde bir ürün ise, sözleşmenin yukarıdaki maddeleri geçerli değildir. Bu durumda tüketicinin iptal, iade hakkı bulunmamaktadır.

Yurt içi konaklamalarda Erken rezervasyon iptal sigortası yaptıran, Kültür turlarında erken rezervasyonu iptal güvence paketi alan tüketici(ler), hizmet başlangıcına 72 saat kala kesintisiz iptal hakkını kullanabilir. Tüketicinin erken rezervasyon iptal sigortası veya erken rezervasyon güvence paketi uçak ulaşım bedellerini kapsamamaktadır. Yurt dışı seyahatlerinde yapılan iptallerde, vize alınmış ise, vize bedeli iade edilemez. Uçak ulaşımlı turlarda, tüketicinin iptal talebinde, bu durum taşıyıcı havayolu firmasının iptal ve değişiklik koşulları doğrultusunda değerlendirilir.

Tüketicinin hizmetin değiştirilmesine yönelik talebi halinde, bu değişikliğin Sağlam Grup Gayrimenkul ve Yatırım A.ş.  tarafından uygun bulunması şartıyla, önceki alınan hizmetle, yeni talep etmiş olduğu hizmet arasında fiyat farkı var ise tüketici aradaki farkı, değişiklik talebinin kabulüyle birlikte derhal Sağlam Grup Gayrimenkul ve Yatırım A.ş. ’ne ödemek zorundadır. Ancak yeni hizmetin fiyatı, bir önceki hizmet fiyatından düşük ise Sağlam Grup Gayrimenkul ve Yatırım A.ş. aradaki farkı tüketiciye iade edecektir.